shahram
Email: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ضرب المثلی قدیمی هست که می گوید: زمانی متوجه میزان موفقیت می شوی که بتوانی میزان آن را ارزیابی کنی. این ضرب المثل به ویژه برای اعتباربخشی به ارزش عملیاتی یک سیستم ERP و چگونگی اعمال معیارهای ارزیابی ERP در سازمان به کار می رود.

امروزه دیگر همه می دانند که همه‌ی سیستم های CRM همواره موفقیت آمیز نیستند. یک سوم و یا حتی میزان بیشتری از اجرای سیستم های CRM با شکست مواجه می شود و حتی میزان قابل توجهی از آن ها نیز هرگز پتانسیل بالقوه خود را نشان نمی دهند. اغلب شرکت ها نیز اشتباهات مکرر و مشابهی را در رابطه با سیستم های CRM مرتکب می شوند. در ادامه به چند مورد از اشتباهات مرتبط با CRM اشاره خواهیم داشت.

همۀ سازمان ها تمایل دارند تا استقرار ERP به موقع و کم هزینه ای را تجربه کنند. بسیاری از سازمان ها زمانی که تصمیم به انتخاب و استقرار یک ERP جدید می گیرند، در مقایسه سیستم های متنوع دچار سردرگمی می شوند که در پایان، نتیجه به انتخاب یک سیستم غلط ختم خواهد شد.

درباره ERP

برنامه‌ریزی منابع سازمانی (ERP) شامل طیف وسیعی از فعالیت‌های مختلفی است که به بهبود عملکرد یک سازمان منتهی می‌شود و تمام داده‌ها و فرایندهای یک سازمان را در یک سیستم نرم‌افزاری و در قالب یک بانک اطلاعاتی بصورت پیوسته، منظم و دقیق مدیریت می‌نماید. ERP به سازمانها و شرکتها کمک می‌نماید تا فرایند دقیق برنامه‌ریزی کلیه منابع سازمان را در جهت کاهش هزینه و افزایش درآمد مدیریت نمایند. 

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…