Super User
Email: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

بسیاری از شرکت ها و تولید کنندگان بزرگ به منظور مدیریت منابع و کنترل بودجه از راه حل های منابع سازمانی (ERP) استفاده می کنند. امروزه دیگر ERP از ایفای نقش سنتی اش در بازار نرم افزاری فراتر رفته است؛ "آموزش عالی" یکی از افق های جدید ERP می باشد.

در پی به سرانجام رساندن پروژه‌های مختلف ERP تجربه های متفاوتی به دست خواهد آمد که در ادامه به تعدادی از آن ها اشاره خواهیم نمود؛

در پاسخ به این سوال جواب ساده ای وجود دارد: نیاز شما به این دو سیستم به حوزه کاری شما بستگی دارد! امور مالی، فروش، خرید، مدیریت موجودی و بسیاری سیستم های دیگر که حضورشان برای یک سازمان مهم تلقی می شود، همگی تحت عنوان ERP قرار دارند.

مدیریت زنجیره تامین فرآیندهای پیچیده و مراحل متعددی را شامل می شود. مدیران زنجیره تامین امروزی ترکیبی از ابزارهای فناوری مانند مدیریت ارتباط با مشتری و برنامه ریزی منابع سازمانی را برای افزایش و پیشرفت خدمات مشتری و ارسال محصولات استفاده می کنند. زمانی که تولید کننده سیستمی را در اختیار داشته باشد که تصویر کاملی از تمامی ورودی و خروجی های انبار را برای مشتریانش محیا کند، مدیریت زنجیره تامین ساده و البته موثر تر خواهد شد.

ماهیت همۀ کسب و کارها، سودآوری است؛ در واقع نتیجه نهایی عملیات همه کسب و کارها باید به سود مالی ختم شود.  همه‌ی کسب و کارها ائم از شرکت های بزرگ، کوچک و یا حتی خانوادگی همواره به دنبال راهی برای کاهش هزینه ها و در عین حال افزایش بهره وری هستند. بازدهی بیشتری که با صرف هزینه‌ی کمتر به دست می آید به معنای پیشرفت کسب و کار و افزایش سود تلقی می شود.

در دنیای کسب و کار، اختصارات زیادی وجود دارد که یکی از مهم ترین آن ها ERP است؛ ERPای که شما برای سازمان تان انتخاب می کنید باید بهترین باشد.

همه ما می دانیم که استقرار و به سرانجام رساندن ERP زحمت زیادی را می طلبد. اما در عین این زحمت زیاد، از اهمیت به امنیت غافل می شویم. در ادامه به مواردی اشاره می کنیم که از طریق آن ها می توان امنیت ERP را افزایش داد.

خبر خوب در مورد نرم افزار CRM این است که گزینه های بسیاری برای انتخاب این سیستم در بازار نرم افزار وجود دارد. اما خبر بد اینجاست که شما باید از بین تمامی گزینه ها تنها یکی را انتخاب کنید.تعداد بیشماری از انواع نرم افزار CRM در بازار وجود دارد که البته هیچ یک از آن ها نیز از حیث عملکرد شبیه به یکدیگر نیستند. هرکدام از این نرم افزارها به منظور تحقق به نیازهای خاص و بر اساس معیارهایی نظیر بزرگی سازمان و ماژول های متفاوتِ فروش محیا شده اند. به دلیل وجود همین طیف گسترده، انتخاب یک پکیج CRM وظیفه دشواری خواهد بود.

صفحه1 از13

درباره ERP

برنامه‌ریزی منابع سازمانی (ERP) شامل طیف وسیعی از فعالیت‌های مختلفی است که به بهبود عملکرد یک سازمان منتهی می‌شود و تمام داده‌ها و فرایندهای یک سازمان را در یک سیستم نرم‌افزاری و در قالب یک بانک اطلاعاتی بصورت پیوسته، منظم و دقیق مدیریت می‌نماید. ERP به سازمانها و شرکتها کمک می‌نماید تا فرایند دقیق برنامه‌ریزی کلیه منابع سازمان را در جهت کاهش هزینه و افزایش درآمد مدیریت نمایند. 

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…